قوانین رزانا:

1- رزانا پلتفرم فروش آنلاین محصولات خونگی و فینگرفودهاست
2- در بخش محصولات خونگی، کاربران قادر به جستجو و انتخاب 2 دسته محصول میباشند: 1- محصولات خونگی و محلی 2- محصولات ارگانیک
3- محصولات رزانا ، توسط افرادی که به واسطه رزانا به عنوان بهترین ها شناسایی و انتخاب شدند، تهیه و بسته بندی شده، سپش توسط رزانا ارسال میگردند.
4- رزانا در حال حاضر کل شهر تهران رو پوشش میده و در آینده نزدیک به تمامی نقاط کشور پهناورمان ایران، سرویس دهی خواهد داشت.
5- محصولات خونگی و ارگانیک رو میتونید در بازه زمانی مدنظرتون و در کمتر از 2 ساعت تحویل بگیرید، در ارتباط با فینگرفودها نیز میتونید روز و بازه زمانی تحویلتون رو مشخص کنید تا در نهایت با کلی عشق تقدیم شما بشن …..
6- مسئولیت سلامتی محصولات ، به عهده تولیدکنندگان است، اما راهکارهای ذیل توسط رزانا به منظور اطمینان از عملکرد تولیدکنندگان اجرا خواهد شد:
– اول اینکه رزانا فقط بهترین ها رو انتخاب میکنه
– فرآیند تولید نظارت و بازرسی میشه و محصولات پس از فرآیند تولید پلمپ می شوند
– تمامی تولیدکنندگان موظف به اخذ کارت بهداشت هستند
– مدلسازی فرآیندها در رزانا به نحویست که تولید کنندگان به سمت تمرکز تولید در یک یا نهایتا دو حوزه بخصوص که مهارت بیشتری در آن ها دارند، سوق داده می شوند. بدین ترتیب با تمرکز روی یک یا دو حوزه، علاوه بر آنکه عملکرد تولیدکنندگان در راستای تامین سلامتی محصولات حداکثر خواهد شد، موجبات رضایت بیشتر آنان را نیز همراه خواهد داشت.
7- همانطور که پیشتر در بند 3 توضیح داده شد، کارشناسان رزانا بهترین محصولات را شناسایی و انتخاب میکنند، با این وجود چنانچه امتیاز محصولی از جانب کاربران کمتر از 3.5 تشخیص داده شد، آن محصول از وبسایت رزانا حذف میگردد. فلذا از تمامی مشتریان خواهشمندیم جهت ارتقا کیفیت خدمات رسانی، پس از هر سفارش به نظر سنجی ارسال شده پاسخ دهند.
8- هنگام سفارش ، ثبت یک شماره معتبر و قابل دسترس برای کاربران الزامی است
9- مسئولیت وارد کردن اطلاعات اشتباه و غیرواقعی از قبیل نام و نام خانوادگی، آدرس و شماره تماس به عهده کاربر است.
10- استفاده از محتوای موجود در رزانا، تنها برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع ممکن است.